Body Worksout | Sprzęt do street workout
15922
page,page-id-15922,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 

Sprzęt do street workout

Street Workout ma rzesze swoich zwolenników na całym świecie. Są to osoby lubiące ćwiczenia w plenerze, wykonywane na ulicach miast. Street Workout tworzy niesamowity klimat, wręcz swego rodzaju subkulturę. Nie chodzi w nim o wykonywanie samych ćwiczeń, te przecież można praktykować w domu, na podwórku, czy w garażu. Chodzi o wspólnotę, o to, by robić to razem, razem spędzać czas, razem się dopingować, niejednokrotnie konkurować ze sobą, razem przygotowywać pokazy, konkursy i imprezy sportowe. RAZEM.

 

Street Workout właściwie nie potrzebuje profesjonalnego sprzętu, wystarczy trzepak, czy ławka, jednak nowoczesny, a zarazem prosty sprzęt do street workout może znacznie uprzyjemnić trening i uczynić go efektywniejszym. Urządzenia do tego typu aktywności ustawiane są zazwyczaj w parkach, wraz z klasycznymi orbiterami i innymi przyrządami do ćwiczeń mięśniowych, tworzą siłownie zewnętrzne, z których możne skorzystać każdy w dogodnym dla siebie czasie.

 

Sprzęt do street workout składa się zazwyczaj z kilku różnorodnych urządzeń, które połączone są w zestawie, z którego może korzystać w jednym czasie kilka osób. Urządzenia mogą być kupowane w skompletowanym przez producenta arsenale, lub jako pojedyncze stanowiska. Zależy to od potrzeb i możliwości przestrzenno – finansowych klienta.

 

Przykładowe stanowiska do ćwiczeń to drabinki poziome i pionowe, poręcze do słupa, słupy z wszelkiego rodzaju uchwytami, drążki z uchwytami lub bez nich, mostki, slalomy, rury pionowe, liny zamocowane na drążkach, worki bokserskie, stopnie i ławki. Przykładowe zestawy to np. – cztery drążki, drabinka pozioma i pionowa, rura pionowa i ławka skośna. Zestaw umożliwia rozwinięcie niemalże wszystkich mięśni, gdyż poszczególne stacje odpowiadają za określone partie mięśni. Sprzęt do street workout ustawiany w siłowniach zewnętrznych jest opatrzony tablicami z przykładowymi ćwiczeniami i opisem, jakie mięśnie dana aktywność mobilizuje do pracy. Sprzęt do street workout poprawia także ogólną kondycję ciała i sprawność ruchową.

 

Produkcja i montaż wszystkich urządzeń do ćwiczeń zapewnia ich bezpieczeństwo, a najwyższej jakości materiały i farby użyte do wyrobu i poprawienia estetyki sprzętu, zabezpieczają go przed korozją, uszkodzeniami mechanicznymi i szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Sprzęt do street workout jest solidny, wytrzymały i służy przez wiele lat. Posiada także wszystkie potrzebne certyfikaty gwarantujące jego jakość.