Body Worksout | Urządzenia street workout
15505
page,page-id-15505,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 

Urządzenia street workout

Wśród osób ćwiczących coraz popularniejsza staje się

kalistenika

, czyli specjalny rodzaj aktywności fizycznej polegającej na dobraniu ćwiczeń opartych na wykorzystaniu własnej masy ciała. Chodzi tu przede wszystkim o takie ćwiczenia, jak: pompki, brzuszki, podciąganie, mostki czy inne ćwiczenia gimnastyczne.

Kalenistyka ma ogromne znaczenie dla ogólnej kondycji fizycznej. Jej uprawianie, nawet na amatorskim poziomie przyczynia się zarówno do spalania tkanki tłuszczowej, jak również do wzmocnienia siły. Kalenistyka jest także ciekawym uzupełnieniem normalnych ćwiczeń fizycznych, w trakcie których wykorzystujemy wszelkiego rodzaju maszyny.

Sprzęt do street workout

to doskonały sposób na to, aby wejść w świat ćwiczeń siłowych. Oferujemy rozwiązania, które są doskonałe zarówno dla osób początkujących, jak i profesjonalistów wymagających większego stopnia trudności.

Nasze siłownie zewnętrzne powstają na podstawie wieloletnich obserwacji oraz rozmów z osobami uprawiającymi ten rodzaj aktywności fizycznej. Wychodzimy z założenia, że prostota jest doskonałym sposobem na to, aby nasze ciało było zbliżone do ideału, dlatego każde

urządzenie street workout

ma swoje konkretne przeznaczenie.

Ławeczki, wszelkiego rodzaju poręcze, drabinki, wieże oraz

drążki do street workout

mają za zadanie w prosty sposób pobudzać nasze mięśnie, wzmacniając jednocześnie siłę oraz układ krwionośny człowieka.

Stacje od BODY WORKSOUT to sposób na poprawienie kondycji fizycznej oraz świetną zabawę. Masz do nas pytanie? Zadzwoń lub napisz!