Body Worksout | O nas
15453
page,page-id-15453,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 

O nas

Street workout to uniwersalny zestaw ćwiczeń siłowych, m.in.: brzuszki, pompki, podciąganie na drążku, które angażują wszystkie najważniejsze partie mięśni. Taki rodzaj treningu, coraz popularniejszy w Polsce można dopasować do swoich możliwości poprzez zmianę ilości powtórzeń ćwiczeń, intensywności, tempa itp. Obiekt jest dedykowany młodym użytkownikom, bardziej wymagający niż ci, którzy korzystają na co dzień np. z urządzeń siłowni zewnętrznych.

Nasze stacje do street workout to obiekty wyposażone w zróżnicowane stanowiska do ćwiczeń m.in.: drążki do podciągania, ławeczki do wykonywania brzuszków, stanowiska TRX (szczególnie lubiane przez kobiety), kółka gimnastyczne i inne.

Są dostępne w dowolnym wariancie kolorystycznym (zgodnie z paletą RAL). Spełniają europejskie normy bezpieczeństwa wymagane dla tego rodzaju sprzętu i są dostosowane do polskich warunków klimatycznych i odporne na próby zniszczenia. Nie wymagają regularnej konserwacji, są objęte dwuletnią gwarancją.

Siłownię zewnętrzną polecamy przede wszystkim:

Miastom i gminom

Urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu zmienią miejski park, skwer, plażę lub plac zabaw w fitness klub pod gołym niebem. Tym sposobem miejsce to stanie się chętnie odwiedzaną przez użytkowników w każdym wieku atrakcyjną, ogólnodostępną i bezpieczną przestrzenią miejską.

Szkołom i obiektom sportowym

Siłownia zewnętrzna na terenie szkoły lub obiektu sportowego zwiększy atrakcyjność tego miejsca, zachęci młodych ludzi do spędzania czasu na świeżym powietrzu w sposób aktywny i bezpieczny. Urządzenia mogą być wykorzystywane podczas szkolnych zajęć sportowych.

Hotelom, ośrodkom wypoczynkowym, sanatoriom i kompleksom SPA

Siłownia pod chmurką podniesie standard tego typu miejsc, odpowiadając na coraz większe potrzeby i oczekiwania odwiedzających je osób. W atrakcyjny sposób uzupełni ich ofertę, umożliwiając aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Właściwie dobrany sprzęt może także posłużyć jako wsparcie w rehabilitacji.

Osiedlom

Urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu to doskonałe uzupełnienie placu zabaw. Dzięki temu nie tylko najmłodsi, ale także ich rodzice zadbają o kondycje fizyczną i spędzą aktywnie wolny czas.

Prywatnym klinikom i szpitalom

Dzięki naszym urządzeniom, pod okiem rehabilitantów, rekonwalescenci szybko odzyskają siły i wrócą do dobrej formy. Placówka tego typu, w której ofercie pojawi się siłownia zewnętrzna zyska miano miejsca, które pod każdym względem dba o swoich pacjentów.

Siłownia zewnętrzna doskonale sprawdzi się także przy ścieżkach rowerowych, na parkingach przy autostradach (MOP-y) i stacjach benzynowych, na kempingach, na terenie kompleksów basenowych (parków wodnych) i innych obiektów rekreacyjnych.