Body Worksout | Informacje techniczne
15459
page,page-id-15459,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.2,vc_responsive
 

Informacje techniczne

BODY WORKS OUTDOOR FITNESS dba o bezpieczeństwo użytkowników swojego sprzętu, aby trening z jego wykorzystaniem był przyjemny, efektywny i nie stwarzał ryzyka urazów.

Nasze urządzenia są zaprojektowane w taki sposób, aby bezpiecznie mogły z nich korzystać także dzieci od 14 roku życia, młodzież i osoby starsze. Są przeznaczone zarówno dla doświadczonych entuzjastów aktywności fizycznej, jak i osób, które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z przyrządami do ćwiczeń, jakie spotykamy w tradycyjnych siłowniach.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Konstrukcja nośna wykonana ze stalowych rur o przekroju Ø 89 mm i grubości 3,2-3,6 mm. Kryzy montażowe okrągłe, o grubości 8 mm. Pozostałe elementy konstrukcji wykonane z rur o przekroju Ø 60-48 mm i grubości 3.6 – 3.2 mm. Poręcze i uchwyty wykonane z rur stalowych o przekroju nie większym niż Ø 43 mm i grubości 3.0 – 3.2 mm. Wszystkie zakończenia rurowe zaślepione (zakończone) stalowymi zaślepkami. Oparcia wykonane z blachy ze stali nierdzewnej grubości 2 mm z otworami odprowadzającymi m. in. wodę. Dodatkowo są malowane proszkowo farbą odporną na zarysowania. Kółka gimnastyczne wykonane ze stali nierdzewnej, łańcuchy nierdzewne o grubości 4 mm. Liny konopne, plecione. Śruby metryczne, ocynkowane; nakrętki samohamowne, ocynkowane; zaślepki maskujące plastikowe, zabezpieczające przed odkręceniem. W przegubach łożyska kulkowe, bezobsługowe, metryczne, przeznaczone do użytku zewnętrznego.

Urządzenia w całości ocynkowane, malowane epoksydowymi farbami proszkowymi w systemie: podkład cynkowy + kolor właściwy. Dopuszczalna waga osoby ćwiczącej to 120 kg.

MONTAŻ

Instalacja do fundamentów betonowych umieszczonych minimum 20 cm pod powierzchnią gruntu (zgodnie z normą PN-EN 1176-1:2009). Montaż za pomocą stalowej kotwy zalanej w betonie. Beton wyłącznie certyfikowany, minimum klasy C16/20.

NORMY

Urządzenia wykonane w oparciu o normy PN-EN 957 i PN-EN 1176, potwierdzone aktualnym certyfikatem.

GWARANCJA

Standardowa gwarancja producenta z możliwością przedłużenia: 2 lata gwarancji na: stalowe elementy nośne, spawy, śruby itp.; 2 lata gwarancji na: elementy z tworzywa sztucznego, siedziska, oparcia, stopnice itp., a także: łożyska, łączniki i elementy gumowe lub teflonowe.